dreamstimefree_9267768a.jpg
Jarmila Dusová
Hypotéční specialista
dreamstimefree_9267768a.jpg

NOVINKY

"Nebojte se hypoték"
Více podrobností ZDE
"Na paní Dusovou jsem dostala doporučení a rozhodně jsem nebyla zklamaná. Kupovala jsem byt, na kterém vázla zástava a exekuce. Paní Dusová nám poradila postup a pak jsme úvěr bez problémů vyřídili ve vybrané bance. Šla se mnou na podpis do banky, pomohla mi úvěr vyčerpat a mohla jsem se na ní po celou dobu jednání plně spolehnout. Její profesionální jednání a vyřízení zopakovala i na vyřízení hypotéky mé sestry Moniky Svatkové a několika dalších kamarádů. V případě hypotečního úvěru je totiž pro člověka velice důležité, na jakého rádoby "finančního poradce" člověk natrefí..... ".

Markéta Matysová

"V době, kdy jsem vyřizovala úvěr, jsem jednala s jiným makléřem, ale jednání nebylo vůbec úspěšné. Paní Dusová mi druhý den poslala možnosti řešení a hned jsme se pustili do vyřizování úvěru. Jednalo se o koupi bytu, který se právě stavěl. Všechna čerpání jsme stihli v termínech a paní Dusová se nám po celou tu dobu plně věnovala. Vřele ji mohu všem doporučit. Je pečlivá, precizní, perfektní, vstřícná a hlavně spolehlivá."

Dáša Henslová

"S paní Dusovou jsem řešil koupi bytu v privatizaci. V té době jsem pracoval v zahraničí, ale paní Dusová vše vyřídila rychle a přijel jsem jen na podpis smlouvy do banky. Sama vyřídila i vyčerpání úvěru. Její služby mohu vřele doporučit, bez ní bych úvěr nevyřídil."

Pavel Albrecht

"Paní Dusovou jsem oslovil na základě doporučení přátel, kteří s ní v minulosti vyřizovali své hypotéky. Přístup paní Dusové je profesionální, má široký přehled o nabídkách hypoték i pojištěních dostupných na trhu. Díky tomu se podařilo vybrat optimální hypotéku i pojištění. 100% doporučuji."

Michal Pomeisl

"Na paní Dusovou jsme se obrátili při koupi bytu v Praze přes realitní kancelář. Vzhledem k naprosté laxnosti a neprofesionalitě realitní kanceláře jsme nakonec využili bohaté zkušenosti paní Dusové ve všech ohledech. Pomohla nám nejenom s vyřízením hypotéky, ale ohlídala i všechny náležitosti rezervační a kupní smlouvy a poradila i v dalších situacích, které nastaly. Jen díky ní jsme vše stihli včas a bez problémů. Nedokážu si představit, že bychom hypotéku vyřizovali bez ní."

Simona Koszty

"Na paní Dusovou jsme dostali kontakt od našeho původního finančního poradce, který nám pomáhal vyřizovat hypotéku při koupi našeho bytu. Po třech letech jsme chtěli hypotéku refinancovat, a proto jsme oslovili námi známou poradenskou kancelář. Našeho případu se ujala paní Dusová, která nám velice ochotně pomáhala při všech krocích, které bylo nutné učinit pro úspěšné refinancování. Nemůžeme říct na paní Dusovou jediné špatné slovo, díky ní pro nás refinancování znamenalo pouze rychlou návštěvu banky kvůli podpisům, jinak vše obstarávala sama a o všem nás informovala. Její služby rádi doporučíme, protože bez ní by bylo vyřízení refinancování daleko složitější a časově náročnější."

Manželé Tancerovi

"S paní Dusovou jsme již dvakrát refinancovali a vždy jsme byli maximálně spokojení. Velmi vstřícné jednání a skvělá komunikace. Pokud bychom v budoucnu ještě potřebovali pomoci s hypotékou, víme na koho se obrátit."

Helena Sládková

"Paní Dusová nám pomáhala s vyřízením hypotéky už v roce 2009. Protože jsme byli s jejím přístupem a servisem velice spokojení, rozhodli jsme se ji oslovit taky za účelem refinancováni úvěru v roce 2014. Dle očekávání nám byl poskytnut maximální servis související s výběrem hypotečního úvěru, včetně kompletní komunikace jak s bankou tak s katastrálním úřadem, co pro nás znamenalo velkou časovou úsporu. Pokud bude p. Dusová v její činnosti dále pokračovat, určitě počítáme s tím, že ji opětovně oslovíme a využijeme jejích služeb.
Rád bych teda vřele doporučil p. Dusovou všem, kteří zvažují nový hypoteční úvěr, nebo jeho refinancování."

Miroslav Pipas

Partnerské finanční ústavy

logo-cs.png
logo-equa.png
logo-hypotecnibanka.png
logo-kb.png
logo-lbbw.png
logo-mbank.png
logo-oberbank.png
logo-raiffeisen.png
logo-unicredit.png
stažený soubor.jpg
logo-wustenrot.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one